Антаріс довіряють та рекомендують
ТОВ “КОМФІ ТРЕЙД”
Настоящим письмом компания ООО “Комфи Трейд” в лице руководителя департамента маркетинговых коммуникаций Тонких Ирины Александровны, сообщает, что за время сотрудничества нашей фирмы с агенством наружной рекламы “АНТАРИС” специалисты организации успели зарекомендовать себя только с положительных сторон. Основными отличительными чертами агенства мы считаем слаженную работу коллектива, оперативность, с которой здесь решаются поставленные задачи, и высокую степень ответственности, с которой сотрудники организации
З повагою, ТОВ “КОМФІ ТРЕЙД”
Рекомендаційний лист
ТОВ “МЕДІКОМЕНТЕ”
Агенство “АНТАРІС” в рамках співпраці з нашою компанією, в 2020 році, взяло на себе зобов`язання з розміщення реклами нашої організації на білбордах. За час нашого партнерства всі поставлені нами задачі були виконані співробітниками агенства точно і в обумовлені терміни, що дозволяє нам рекомендувати цю команду, як надійного і відповідального партнера.
З повагою,
Директор ТОВ “МедікоМенте”, С.В. Андронов
Рекомендаційний лист
DALGAKIRAN
Колектив компанії «Далгакіран компресор Україна» висловлює щиру вдячність рекламному агентству «Антаріс» за ефективне розміщення та якісну підготовку зовнішньої реклами. Під час співпраці нам комплексно підготували рекламну компанію, виходячи з власності нашого продукту та цільової аудиторії, врахували наш бюджет і надали докладну звітність. Ми залишилися задоволені рівнем наданих послуг та професійним підходом агентства. Рекомендуємо РА «Антаріс» для співпраці!
Ген. Директор Дінков В.Ф. Маркетинг-менеджер Ісаєнко В.А.
Рекомендаційний лист
ТОВ АВТОСАМІТ БІЛА ЦЕРКВА
Автоцетр Автосаміт Біла Церква в особі маркетолога Архіпової Ольги хочемо висловити свою подяку агентству зовнішньої реклами Антаріс. фахівці якого зарекомендували себе лише з позитивного боку. Основними відмінними рисами агенства ми вважаємо злагоджену роботу колективу. оперативність. з якою тут вирішуються поставлені завдання та високий ступінь відповідальності. з якою співробітники організації підходять до своїх обов'язків. Враховуючи вищесказане. наша компанія відзначає високий потенціал ТОВ "РА"АНТАРІС" і готова рекомендувати команду агентства як справжніх професіоналів своєї справи.
Представник компанії ТОВ АВТОСАМІТ БІЛА ЦЕРКВА Архіпова О.А.
Рекомендаційний лист
ТОВ «СБ «КАРАБІНЕР»
Директору Рекламного Агентства «Антаріс» Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носіях були виконані повністю та в обумовлені терміни. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Анатріс» як одного з найкращих фахівців у галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою директор ТОВ «СБ «КАРАБІНЕР» Піддубний О.Н.
Рекомендаційний лист
DETOX MEDICAL CENTER
Співробітники агенції АНТАРІС за допогою якої ми проводили рекламну компанію на бігбордах протягом одного року, всі доручені роботи виконали якісно та точно обумовлені терміни. Колектив агенції зарекомендував себе як надійну команду висококваліфікованих професіоналів, що дозволяє нам сміливо рекомендувати цю організацію як надійних партнерів.
ЗБК «Діамант»
ЗБК «Діамант» висловлює свою подяку колективу рекламного агентства Антаріс за співробітництво у підготовці зовнішньої рекламної компанії. РА «Антаріс» - це команда професіоналів, яка може знайти ефективне рішення для бізнесу та його розвитку. Співробітники компанії уважно поставилися до специфіки нашої діяльності. Ми розраховуємо на подальшу співпрацю у майбутньому з Вашою компанією.
Голова ЗБК «Діамант» Клацун Я.М.
Рекомендаційний лист
ТОВ «Аквафест»
ТОВ РА «АНТАРІС» є нашим партнером у галузі маркетингу та зовнішньої реклами. За час співпраці ТОВ РА «Анатріс» підтвердило свій високий професійний статус, компетентність та активність у вирішенні поставлених завдань. Усі роботи виконуються вчасно, у суворо обумовлені терміни та з належною якістю. Співробітники компанії добре справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ РА «Антаріс» та готові рекомендувати цю компанію як надійного та відповідального партнера.
З повагою Директор ТОВ «Аквафест» А.А. Шиманський
Рекомендаційний лист
ТОВ "АСКУКТРАНС"
Наша компанія працює в тісній співпраці з агенцією зовнішньої реклами "АНТАРІС" протягом 2-х років. За цей час керівництво агенції проявило себе як стабільний і надійний партнер, як професіонали, яким можна і потрібно довіряти. Демонструючи високі темпи при вирішенні поставлених завдань, співробітники АНТАРИСУ жодного разу не зрушили терміни розміщення реклами, завжди швидко реагували на наші побажання та з розумінням ставилися до змін, які нам доводилося вносити до раніше обумовленого плану заходів. Всі перелічені вище фактори дозволяють нам з упевненістю рекомендувати команду рекламної агенції "АНТАРІС" як клієнтоорієнтовану, сучасну структуру, як вірного партнера та надійного помічника у будь-яких питаннях, що стосуються зовнішньої реклами.
З повагою, ТОВ "АСКУКТРАНС"
Рекомендаційний лист
ЧІП
Агенція "АНТАРІС", у рамках співпраці з нашою компанією, у 2020 році взяло на себе зобов'язання щодо розміщення реклами нашої організації на бігбордах. За час нашого партнерства всі поставлені нами завдання були виконані співробітниками агенства точно і в обумовлені терміни, що дозволяє нам рекомендувати цю команду як надійного та відповідального партнера.
З повагою, менеджер з реклами, компанії ЧІП
Рекомендаційний лист
ТОВ "ЦЕМЕНТ"
Дякуємо команді рекламної агенції «Антаріс» за плідну співпрацю. Співробітники показали себе як справжні професіонали, забезпечивши розміщення реклами на площинах по всій Україні відповідно до нашої адресної програми. Було приємно співпрацювати з колективом, який відповідально та оперативно виконує поставлені завдання. Сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю! З повагою,
Менеджер з маркетингу CRH Україні Юлія Карабецька
Рекомендаційний лист
ТОВ "Домер-Сервіс"
Компанія "Domer" впевнено рекомендує Рекламне Агенство "АНТАРІС" як партнера, який заслуговує на довіру. Протягом терміну співпраці всі зобов'язання були виконані якісно та своєчасно, наш менеджер виявляла готовність обговорювати будь-які питання, а в ситуаціях, що викликають сумніви – йти на зустріч. Окремо хочеться відзначити чіткість та оперативність у роботі. Процеси організовані, терміни дотримуються і виконується все вчасно.
Директор ТОВ "Домер-Сервіс" О.М. Комарів
Рекомендаційний лист
ТОВ «Гейзер»
ТОВ «Гейзер», в особі директора Коваленка Сергія Віталійовича, висловлює подяку ТОВ РА «Антаріс» за професійне надання послуг у сфері реклами в межах договору. Нас приємно вразили рядки виконання замовлення, якість надання послуг та професійний досвід працівників. Сподіваємося а подальшу продуктивну співпрацю!
З повагою Директор ТОВ «Гейзер» Коваленко К.В.
Рекомендаційний лист
ТОВ "ГРАСФІЛД"
Агенство "АНТАРІС" є нашим партнером у сфері зовнішньої реклами з 2019 року. Упродовж цього терміну серйозних недоліків у роботі організації нами виявлено був. що дозволяє нам впевнено рекомендувати співробітників РА "АНТАРІС". як шановних професіоналів та відповідальних фахівців. Ми щиро дякуємо менеджменту та персоналу агенції за творчий підхід та оперативне вирішення наших завдань і сподіваємося на продовження нашого партнерства в тому ж ключі.
Директор ТОВ "ГРАСФІЛД" Демусь Олександр Іванович
Рекомендаційний лист
ГРОМАДСЬКЕ РУХ "ХВИЛЯ"
Рекламне агентство "Антаріс" - наш надійний партнер у галузі зовнішньої реклами. За час нашої співпраці команда цієї організації підтвердила свій високий професійний статус, демонструючи неодноразово компетентність у найскладніших питаннях. Усі завдання, покладені на колектив агентства, виконувались своєчасно та якісно, ​​що говорить про хорошу підготовку персоналу. Ми на 100% задоволені наданими послугами і готові рекомендувати рекламне агентство "Антаріс" як хорошого ділового партнера, що заслуговує на довіру і гідну повагу. Сподіваємося, що наша співпраця з колективом рекламна агенція "Антаріс" і надалі буде настільки ж результативною та приємною.
Виконавчий директор Терентьєва В.В.
Рекомендаційний лист
ТОВ "ІНТЕРАВТО КИЇВ"
Ми висловлюємо свою вдячність колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання з розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс», як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
Директор Довбиш Ю.В.
Рекомендаційний лист
ТОВ «СБ «КАРАБІНЕР»
Директору Рекламного Агентства «Антаріс» Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носіях були виконані повністю та в обумовлені терміни. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Анатріс» як одного з найкращих фахівців у галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою директор ТОВ «СБ «КАРАБІНЕР» Піддубний ВІН.
Рекомендаційний лист
ТОВ "Столичний медичний альянс"
Колектив компанії ТОВ «Столичний медичний альянс» висловлює щиру вдячність Вашому агентству за ефективне розміщення та підготовку зовнішньої реклами. Ми залишилися задоволені рівнем наданих послуг та Вашим професійним підходом. Надалі звертатимемося тільки до Вас. Бажаємо успіхів!
Директор О.М.Тимченко
Рекомендаційний лист
ПТ «Ломбард «Кредіком»
Шановна Ліліє Володимирівно! Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Нам необхідно було розмістити зовнішню рекламу на сітілайтах. Ми звернулись в рекламне агентство «Антаріс» і не пошкодували. Співробітники проявили свій професіоналізм, знайшовши для нас рекламну площину в потрібному районі і створивши макет, що відповідав нашим побажанням. Всі роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо рекламне агентство «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
З повагою, Директор ПТ «Ломбард «Кредіком» Панчук Д.А
Рекомендаційний лист
ТОВ «Інтел Трак Сервіс»
Лист подяки ТОВ «Інтел Трак Сервіс» висловлює свою подяку колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення зовнішньої реклами були виконані. Колектив агентства дуже чуйний та уважний до побажань клієнта. Ми дуже задоволені результатом та рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Ми сподіваємося, що в майбутньому наша співпраця стане ще більш плідною та тривалою. Бажаємо процвітання!
З повагою, директор Чорний Д.Ю.
Рекомендаційний лист
ТОВ «МАКСИМЕР»
ТОВ «МАКСИМЕР» Висловлює глибоку вдячність та щиру подяку РА «Антаріс» за плідну співпрацю та якісну і професійну допомогу співробітників компанії, які в мінімальні терміни підібрали наші побажання в рекламі. Однією з умов успішного бізнесу є взаємодія з надійними партнерами. Ми віримо в збереження сформованих ділових і дружніх відносин, сподіваємося на подальшу співпрацю. Бажаємо успішного розвитку та досягнення нових вершин в бізнесі. Впевнені, працюючи з Вами, ми створюємо міцну основу для прибуткового, взаємовигідного бізнесу. Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці і в майбутньому ми також можемо розраховувати на Вашу допомогу.
З Повагою, Директор ТОВ «МАКСИМЕР» Святоха Ю.Г.
Рекомендаційний лист
ТОВ «ОРКС»
ТОВ «ОРКС» в особі директора Капіноса Дениса Валерійовича висловлює величезну подяку ТОВ РА «Антаріс» за відмінну кваліфіковану допомогу в рамках договору про проведення рекламної кампанії, в ході якої співробітники Вашої рекламної агенції показали себе як виконавчі, знаючі та люблячі свою справу фахівці. У випадку з ТОВ РА «АНТАРІС» ми не помилилися з вибором, довіривши проведення рекламної кампанії саме Вашій агенції. Сподіваємося, що подальша співпраця буде такою ж продуктивною.
Директор ТОВ «ОРКС» Капінос Д.В.
Рекомендаційний лист
ТОВ РОЗУМНИЙ БУДИНОК
Цим листом компанія ТОВ "Розумний дім" в особі начальника відділу по роботі з ключовими клієнтами Семенець М.І., повідомляє, що за час співпраці з нашою компанією з агенцією зовнішньої реклами АНТАРІС фахівці цієї організації встигли зарекомендувати себе тільки з позитивних сторін. Основними відмінними рисами агенства ми вважаємо злагоджену роботу колективу, оперативність, з якою тут вирішуються поставлені завдання, і високий рівень відповідальності, з якою співробітники організації підходять до своїх обов'язків. Враховуючи вище сказане, наша компанія відзначає високий потенціал ТОВ "РА" АНТАРІС і готова рекомендувати команду агенства, як справжніх професіоналів своєї справи.
Начальник відділу роботи DIY Семенець Максим
Рекомендаційний лист
ТОВ «СОК Трейд»
Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом та рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою, ТОВ «СОК Трейд»
Рекомендаційний лист
ТОВ «КС СОЛАР»
Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Анатріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою, Директор ТОВ «КС СОЛАР» О. Чеканов
Рекомендаційний лист
КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ СУВОРОВСЬКИЙ
Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом та рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання.
З повагою, КК «Суворовський»
Рекомендаційний лист
ТОВ «Тіккуріла»
Компанія «Тіккуріла» висловлює свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носії були виконані. Ми залишилися дуже задоволені рівнем наданих послуг та професійним підходом. Рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо Подальших успіхів!
З повагою, ТОВ «Тіккуріла»
Рекомендаційний лист
ТОВ «Медичний центр «Твій Лікар»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Медичний центр «Твій Лікар», в особі директора Кивгило Юлії Анатоліївни, висловлює вдячність ТОВ Р.А. «Антаріс» за професійну проведену рекламну компанію нашого Медичного центру. Рекламні матеріали були високої якості, розміщені своєчасно, місія підібрані виходячи з наших побажань та вимог. Ми дуже задоволені виконаною роботою Ваших співробітників. Плануємо надалі користуватись послугами вашого Рекламного агентства і радити його нашим контрагентам.
З повагою, Директор ТОВ «Медичний центр «Твій Лікар» Вивгило Ю.А.
Рекомендаційний лист
ЮСП АВТОМОТІВ УКРАЇНА
Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Професійні та оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас варіанти. Усі наші побажання були враховані, а роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!
ЮСП АВТОМОТІВ УКРАЇНА
Рекомендаційний лист
ЗЛАТА ПЛАЗА
Уважно вивчивши всі пропозиції по розміщенню зовнішньої реклами, наша компанія зупинилась на київській агенції «Антарис». Грамотні і оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас площини. Ми задоволені рівнем наданих послуг і Вашим професійним підходом. Бажаємо успіхів!
ПП «Золота Ера XXI»
ПП «Золота Ера XXI» висловлює щиру вдячність ТОВ РА «Антаріс» за ефективність розміщення та підготовки зовнішньої реклами. ТОВ РА «Антаріс» – компанія, яка підходить з великою відповідальністю до своєї роботи, дякую Вам за увагу до наших прохань та побажань! Ми дуже раді рівнем наданих послуг та Вашим професійним підходом та готові рекомендувати цю компанію як надійного партнера! Бажаємо успіхів та процвітання!
З повагою Директор ПП «Золота Ера XXI» Шевченка Н.С.
Рекомендаційний лист
Comfy
MedicoMente
DOMER
АскукТранс
MAXIMER
КРЕДИТКОМ
TIKKURILA
ТВІЙ ЛІКАР
ЗЛАТАПЛАЗА
АКВАФЕСТ
АСКУКТРАНС
DALGAKIRAN
CRH
ЗОЛОТАЯ ЕРА
АПЕКС-БАНК
DIAWEST
ЖК ДІАМАНТ
COUNCIL OF EUROPE
Гейзер
INTERAUTO
КАРАБІНЕР
МАМА ХОХОТАЛА ШОУ
МАЗДА
MAN
НАРОДНА
ПІЛОТ
ATIKER
КРАЇНА ЗДОРОВʼЯ
BLUM
CHICCO
JAGUAR