Нам доверяют

ЮСП АВТОМОТІВ УКРАЇНА Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Професійні та оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас варіанти. Усі наші побажання були враховані, а роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!
ЮСП Автомотив Украина
Управляюча компанія Суворовський Мы выражаем свою благодарность коллективу рекламного агентства «Антарис» за сотрудничество. Все наши пожелания по размещению рекламы на носителе были выполнены. Мы очень довольны результатом и рекомендуем РА «Антарис» как специалиста в области наружной рекламы.
Желаем процветания
С уважением, УК «Суворовский»
Країна здоров'я Коллектив компании ООО «Столичный Медицинский Альянс» выражает искреннюю признательность Вашему агентству за эффективное размещение и подготовку наружной рекламы. Мы остались довольны уровнем оказанных услуг и Вашим профессиональным подходом. В дальнейшем будем обращаться только к Вам. Желаем успехов!
Директор О.Н.Тимченко
Злата Плаза Уважно вивчивши всі пропозиції по розміщенню зовнішньої реклами, наша компанія зупинилась на київській агенції «Антарис». Грамотні і оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас площини. Ми задоволені рівнем наданих послуг і Вашим професійним підходом. Бажаємо успіхів!
О.О. Оверчук
Твій лікар Товариство з обмеженою відповідальністю «Медичний центр «Твій Лікар», в особі директора Кивгило Юлії Анатоліївни, висловлює вдячність ТОВ Р.А. «Антаріс» за професійну проведену рекламну компанію нашого Медичного центру. Рекламні матеріали були високої якості, розміщені своєчасно, місія підібрані виходячи з наших побажань та вимог. Ми дуже задоволені виконаною роботою Ваших співробітників. Плануємо надалі користуватись послугами вашого Рекламного агентства і радити його нашим контрагентам.
З повагою, Директор
ТОВ «Медичний центр «Твій Лікар»
Вивгило Ю.А.
КРЕДІКОМ Шановна Ліліє Володимирівно! Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Нам необхідно було розмістити зовнішню рекламу на сітілайтах. Ми звернулись в рекламне агентство «Антаріс» і не пошкодували. Співробітники проявили свій професіоналізм, знайшовши для нас рекламну площину в потрібному районі і створивши макет, що відповідав нашим побажанням. Всі роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо рекламне агентство «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
З повагою,
Директор ПТ «Ломбард «Кредіком»
Панчук Д.А.
Інтеравто Ми висловлюємо свою вдячність колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання з розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс», як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
Директор Довбиш Ю.В.
Карабинер Директору Рекламного Агентства «Антарис»
Мы выражаем свою благодарность коллективу рекламного агентства «Антарис» за сотрудничество. Все наши пожелания по размещению рекламы на носителях были выполнены полностью и в оговоренные сроки. Мы очень довольны результатом и рекомендуем РА «Анатрис» как одного из лучших специалистов в области наружной рекламы. Желаем процветания!
С уважением, директор ООО «СБ «КАРАБИНЕР»
Поддубный ОН.
Гейзер ТОВ «Гейзер», в особі директора Коваленка Сергія Віталійовича, висловлює подяку ТОВ РА «Антаріс» за професійне надання послуг у сфері реклами в межах договору. Нас приємно вразили строки виконання замовлення, якість надання послуг та професійний досвід працівників. Сподіваємось а подальшу продуктивну співпрацю!
З повагою Директор ТОВ «Гейзер»
Коваленко К.В.
Tikkurila Компания «Тиккурила» выражает свою благодарность коллективу рекламного агентства «Антарис» за сотрудничество. Все наши пожелания по размещению рекламы на носителе были выполнены. Мы остались очень довольны уровнем оказанных услуг и профессиональным подходом. Рекомендуем РА «Антарис» как специалиста в области наружной рекламы.
Желаем Дальнейших успехов!
С уважением,
ООО «Тиккурила»
Доверьте рекламу профессионалам!
Вы - занимаетесь бизнесом, отдыхаете
Мы - реализуем для вас прибыльную рекламную кампанию
Сколько времени вы потратите?
3-30 минут

сделать заявку и получить
аргументированный медиа-план

5-30 минут

утвердить медиа-план

15 минут

подписать и оплатить договор

5-30 минут

ознакомиться с отчетами

ЗАКАЗАТЬ РЕКЛАМУ БЫСТРО
Запросите предложение прямо сейчас:
или звоните +38 (068) 894-96-50